Nowoczesne implanty zębów – dla kogo zostały stworzone?

No Comments

W http://sumara-implanty.info.pl oraz innych równie nowoczesnych gabinetach w Krakowie można pokusić się o implanty zębów. To niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które prezentuje się znacznie bardziej interesująco i znacznie korzystniej niż tradycyjne protezy. Nie dość, że daje o wiele większe możliwości, to jeszcze daje o wiele lepszy efekt.

Implanty zębów zostały stworzone z myślą o wszystkich osobach, które chcą wypełnić swoje ubytki zębowe, dla tych, którzy dbają o swój wygląd zewnętrzny i zdrowie, dla tych, dla których efekt wizualny takiego zabiegu jest równie istotny co kwestie zdrowotne. Dzięki temu rozwiązaniu bowiem nikt nie zauważy różnicy między zębem naturalnym a sztucznym, co jest przecież bardzo istotne.

 

Dzięki implantom zębów można uzupełnić nawet jeden ubytek, co wcześniej niemożliwe było przy tradycyjnych protezach. To ogromna zaleta, o ile nie najważniejsza, tego rozwiązania. Doceniają to klienci pochodzący z takich miejsc jak Kraków.

 

Jedyną w zasadzie cechą implantów zębów, która dla niektórych może być wadą, jest ich dość wysoka cena. Warto jednak zauważyć, że idzie ona w parze z nadzwyczajną wytrzymałością.

 

Rodzaj leczenia Przykładowa cena
Konsultacja implantologiczna 100 zł
Wszczepienie implantu 2500-3500 zł
Łącznik standardowy wykonany z tytanu 1000 zł
Łącznik pełnoceramiczny indywidualny 1000 zł

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *